Sporta riepas

Sporta - SLICK riepas ir paredzētas tikai autosportam, šīs riepas tiek izmantotas speciāli pielāgotam ceļam - trasei.
Šīm riepām ir lieliskas saķeres īpašības uz sausa ceļa, bet uz slapja ceļa seguma šīs riepas slīdēs. Slick riepas ir aizliegts izmantot uz koplietošanas ceļiem.

Sporta - SEMI SLICK riepas ir paredzētas augstas veiktspējas standarta automašīnām (Nissan GT-R, Ferarri, Porsche, BMW M sērija un citām.) vai autosportā, bet šīs riepas atbilstoši saviem parametriem ir piemērotas lietošanai katru dienu.

SEMI SLICK tipa riepas izmanto autosporta entuziasti un profesionālie braucēji. Šīs riepas ir nedaudz lētāks nekā Slick tipa riepas. Semi slick riepas tiek rievotas, lai palīdzētu izvadīt ūdeni no saķeres zonas, tādējādi samazinot akvaplanēšanas risku, un tās var izmantot arī lietus laikā.s veiktspējas standarta automašīnām (Nissan GT-R, Ferarri, Porsche, BMW M sērija un citām.) autosportā, taču šīs riepas ir atļauts lietot uz koplietošanas ceļiem ikdienā.

Populāras SEMI SLICK riepas:

Nankang NS2-R

Federal 595RS-R

Toyo Proxes R888

Federal FZ-201

Yokohama  Advan A048

Kumho  Ecsta V70A

Dunlop Direzza DZ03G

Michelin Pilot Sport CUP

Michelin Pilot Sport CUP+

Michelin Pilot Sport CUP2

 

Lasīt vairāk

Riepas apzīmējumi
Riepas informācijas nolasīšana.
Mīts vai patiesība?
Populāri mīti par riepām.
Kā uzzināt riepu izmērus?
Riepu izmēri, kuri ir piemēroti konkrētam auto, kā arī ieteicamais spiediens riepās, parasti tiek norādīti uz durvju iekšējās malas vai uz bākas vāka.