Preču piegāde

Ja Jūsu pasūtījuma summa pārsniedz €300, piegādājam preces BEZMAKSAS pa visu Latviju. Ja pasūtījuma summa ir mazāka nekā €300, piegādes cena 7,5 eiro. Tāpat Jūs varat saņemt pasūtītās preces Omniva terminālā.

Preču saņemšana veikalā

Izņemt pasūtītās preces Omniva terminālā Jūs varat pēc adreses: Dzirnieku iela 24, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167

Svarīgi:  Dzirnieku ielā 24 netiek glabātas interneta veikala preces, bez iepriekšējās preču rezervācijas pa telefonu vai caur e-veikalu saņemt preces nevar.

Piegādes noteikumi

Lielākā daļa no precēm tiek piegādātas 1-2 darba dienu laikā. Atsevišķu pozīciju piegādes termiņi var mainīties. Precīzāks piegādes termiņš ir norādīts blakus katrai precei. 

Preču piegāde Jums izdevīgajā laikā

Interneta veikalā JAUNASRIEPAS.LV Jūs varat pasūtīt preces jebkurā nedēļas dienā un jebkurā diennakts laikā. Visas preces tiek nosūtītas darba dienās no 8:00 līdz 17:00. Uz lielākām Latvijas pislētām (Rīga, Daugavpils, Valmiera, Liepāja) var izvēlēties preču piegādes laikus: no 8:00 līdz 14:00, no 14:00 līdz 18:00 un no 18:00 līdz 22:00.

Uz pasūtījuma lapas tiek norādīts preces piegādes termiņš.  Piegādes laiks var tikt mainīts gadījumos, kuri ir norādīti preču pirkšanas un pārdošanas noteikumos. Ja piegādes laiki Jums neder, sazinieties ar mums izmantojot e-pastu: info@jaunasriepas.lv

Preču saņemšana

Saņemot pasūtītās preces, pārbaudiet sūtījuma stāvokli un parakstiet pavadzīmi vai citu dokumentu, kas apliecina sūtījuma piegādi un saņemšanu. Ja Jūs pamanat kādu defektu vai atšķirīgu preci, atsakaties pieņemt preci norādot kurjeram atteikuma iemeslu.