Continental IceContact 3

205/55R16
94
T
XL
studded
3PMSF
Premium klases ziemas radžotas riepas
153,00
gb.
Atlikums 8+
Piegāde pirmdien, 11. decembris
Ražošanas gads
2021
2022
2023

Par Continental IceContact 3

Jauna līmeņa braukšanas pieredze ziemā

  • Fantastiska saķere uz ledus - jauna līmeņa braukšanas pieredzei ziemā
  • Būtiski uzlabota vadāmība šķīdonī un uz sniegotiem ceļiem
  • Uzlabota veiktspēja visā riepas kalpošanas laikā

Fantastiska saķere uz ledus - jauna līmeņa braukšanas pieredzei ziemā

Unikālā IceContact™ 3 radžu koncepcija nosaka jaunus standartus braukšanai ziemā. Divu veidu radžu kombinācija apvienojumā ar inovatīvo radžu izvietojumu dažādos leņķos nodrošina vēl nebijušu saķeri, īpaši drošu vadāmību, kā arī īsākas bremzēšanas distances.

Nepārspējama saķere uz ledus

Cietā metāla radzes smaile nodrošina spēcīgāku ieķeršanos ledū, pateicoties elastīgajam radzes gumijas korpusam, kas pielāgojas ceļa virsmai. Tā rezultāts ir par 7% uzlabota vadāmība un būtiski - par 10% uzlabota veiktspēja uz ledus, salīdzinot ar iepriekšējo modeli.

Radzes korpuss ir izgatavots no gumijas

Pateicoties īpašajam gumijas korpusam, kas aptver radzes smaili, ir krietni samazināts metāla laukums, kas saskaras ar ceļa virsmu un attiecīgi būtiski samazinās arī trokšņu līmenis salonā.

Samazināts ceļa nodilums

Pateicoties gumijas korpusam, radze pielāgojas ceļa segumam. Mūsu testi parāda, ka jaunās radzes samazina ceļa nodilumu līdz pat 20%.

Augstāka veiktspēja visā riepas kalpošanas laikā

ContiFlexStud™ radikāli jaunais dizains sniedz vēl kādu ieguvumu – teicama radžu nodilumizturība, kas pilnībā atbilst riepas dilšanas ciklam. Radzes gumijas korpuss dilst vienmērīgi kopā ar riepas protektoru. Tas ļauj saglabāt radzes smailes efektivitāti visā riepas kalpošanas laikā un attiecīgi uzlabo braukšanas drošību.

Tehniska informācija

Preces kods:
2122290
Sezona:
ziemas
Mīkstā sastāva:
Platums:
205
Augstums:
55
Diametrs:
16
Krāvnesības indekss:
94
Ātruma indekss:
T
Pastiprinātas:
Runflat:
Auto veids:
Vieglā automašīna
Radzes:
radžotas
Tyre costruction:
R

Garantija

Europos Sąjungos direktyvos užtikrina nemokamą dviejų metų garantiją visoms Europos Sąjungoje parduodamoms prekėms. Puikiai išmanome savo įsipareigojimus pagal ES įstatymus ir nesislepiame už trumpesnio nei šis laikotarpis prekybinės garantijos termino. Perkant padangas arba ratlankius iš jaunasriepas.lv užtikriname Jūsų teisę į šią garantiją.

Garantinės sąlygos:

Garantinis terminas dveji metai. Jis skaičiuojamas nuo prekės(-ių) pristatymo/ perdavimo pirkėjui dienos;

Garantija suteikiama visoms prekėms nuo gamyklinio broko ir pažeidimų, atsiradusių iki prekių perdavimo klientui momento;

Padangų garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl neteisingo jos naudojimo ar saugojimo, mechaninio ar cheminio pažeidimo, neteisingo ratlankio dydžio/tipo naudojimo, netinkamo oro slėgio padangoje, netinkamo apkrovos, greičio indeksų ar kitų parametrų parinkimo, neteisingo sumontavimo, remonto ar kitų priežasčių, kurias tiesiogiai ar netiesiogiai sukėlė padangos naudotojas. Garantija taip pat netaikoma padangos ridai arba pažeidimams, atsiradusiems po protektoriaus nudėvėjimo iki gamintojo rekomenduojamos minimalios žymos.

Ratlankių garantija negalioja defektams, atsiradusiems dėl netinkamų varžtų ar centravimo žiedų naudojimo.

Kad galėtumėte pasinaudoti prekės garantija, turėkite jos įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą, kvitą) arba jo kopiją.