2020. gada Radžu un Skandināvu tipa ziemas riepu tests

Visas riepas ir 205/55 R16 izmērā, un tās tika pārbaudītas izmantojot VW Golf. Testēti dažādi jauni riepu modeļi, ieskaitot Michelin X-Ice Snow.

2020. gada Tyre Reviews Radžu un Nordic tipa ziemas riepu tests (Angļu valodā)

1
IceContact 3
Premium klase
Īss bremzēšanas ceļš uz ledus, laba vadāmība un kontrole uz sniega, laba vadāmība uz sausa asfalta.
no 106,00 gb.
2
X-Ice North 4
Premium klase
Izcila vadāmība uz ledus - jebkuros apstākļos, pat pagriezienos, laba vadāmība un drošības sajūta uz sniega, laba vadāmība uz mitra ceļa. Augsts rites pretestības līmenis, tendence uz nepietiekamu pagriežamību uz saussa.
no 109,50 gb.
3
Hakkapeliitta 9
Vidējā klase
Ļoti laba saķere ar ledu, laba vadāmība uz sniega, laba stabilitāte. Slikta vadāmība uz sausa.
no 151,00 gb.
4
Hakkapeliitta R3
Vidējā klase
Īss bremzēšanas ceļš uz ledus, ļoti laba vadāmība uz sniega, virs vidēja veiktspēja uz sausa un mitra ceļa, zems trokšņa līmenis, zema rites pretestība.
no 99,50 gb.
5
Noranza 001
Premium klase
Laba veiktspēja uz ledus un sniega. Garš bremzēšanas ceļš uz sniega, uz mitra un sausa ceļa, pārmērīga pagriežamība uz sausa.
85,00 gb.
6
Winter i*Pike RS2 (W429)
Vidējā klase
Laba saķere ar ledu, laba vadāmība un saķere uz mitra. Salīdzinoši gara bremzēšana distance uz ledus, vidēja bremzēšana uz sausa ceļa.
no 61,00 gb.
7
VikingContact 7
Premium klase
Īsa bremzēšana distance un perfekta vadāmība uz ledus, optimāla vadāmība uz sniega, laba vadāmība uz mitra. Pārmērīga pagriežamība uz sausa.
no 94,00 gb.
8
X-Ice Snow
Premium klase
Īss bremzēšana ceļš uz ledus, laba vadāmība un drošības līmenis uz sniega, labi sabalansēta uz sausos apstākļos. Lēnāka reakcija uz pagriezieniem uz ledus, salīdzinoši gara bremzēšana uz sausa ceļa.
no 91,00 gb.
9
Linglong Green Max Winter Grip 2
Īss bremzēšanas ceļš uz ledus, sabalansētas uz sniega, laba bremzēšana uz sausa. Vidēja vadāmība uz ledus, lēna stūres reakcija uz sausa, augsts pretestības līmenis. Braukšana kvalitāte nav sabalansēta.
Nav pārdošanā
10
Winter IceZero FR
Premium klase
Īsa bremzēšanas distance uz sausa. Nestabila uzvedība uz ledus un sniega, ļoti garš bremzēšanas ceļš uz mitra ceļa, nav īpaši stabilas taisnā virzienā.
no 119,50 gb.
11
UltraGrip Ice 2
Premium klase
Laba saķere un īsa bremzēšana uz ledus, laba bremzēšana un vadāmība uz mitra, zems rites pretestības līmenis. Nepietiekamās pagriežamības tendence uz sniega, vāja stūres atsauksme uz sausa.
no 91,00 gb.
12
Winter i*cept IZ2 (W616)
Vidējā klase
Loģiska uzvedība uz sniega, zema rites pretestība, lēna reakcija uz sausa. Nestabila vadāmība uz mitra ceļa un uz ledus.
no 65,00 gb.
13
Eskimo Ice
Vidējā klase
Laba veiktspēja uz ledus, droša un stabila vadāmība. Nav ļoti precīza stūres atsauksme uz mitra, gara bremzēšanas distance uz sausa.
Eskimo ice
no 59,50 gb.
14
Linglong Winter Unicorn
Lēna stūres reakcija uz sniega un ledus, zems saķere līmenis un nepietiekama vadāmība uz sausa un mitra, augsts rites pretestības līmenis.
Nav pārdošanā
15
Blizzak Ice
Premium klase
Laba vadāmība uz sniega, sabalansēta vadāmība un īsa bremzēšanas distance uz sausa ceļa. Pārmērīga pagriežamība uz mitra.
no 78,00 gb.
16
Nankang Ice Activa 2
Pieņemama vadāmība uz sniega un mitra ceļa. Zems saķeres līmenis un bremzēšana uz ledus, slikta saķere uz sausa ceļa.
Nav pārdošanā
17
WinGuard Ice Plus WH43
Ekonomiskā Plus klase
Slikta saķere ar ledu un sniegu, gara bremzēšanas distance un vāja kontrole uz sausa un mitra, augsts pretestības līmenis.
no 59,50 gb.
18
Petlas Glacier W661
Ļoti laba bremzēšana un vadāmība uz mitra un sausa. Ļoti slikta saķere ar ledu, pārmērīga pagriežamība uz sniega.
Nav pārdošanā
19
Observe GSi-6 HP
Vidējā klase
Stabila vadāmība uz sniega, īss bremzēšanas ceļš uz mitra, stabila un īsa bremzēšanas distance uz sausa. Slikta veiktspēja uz ledus, augsts pretestības līmenis, trošņainas.
no 92,00 gb.
20
Sunny SN3860
Ļoti īsa bremzēšana uz mitra. Praktiski nav saķeres uz ledus un tik pat sliktas arī uz sniega, neparedzama vadāmība uz mitra ceļa.
Nav pārdošanā

Lasīt vairāk

2023. gada Tyre Reviews UHP riepu tests
Jaunākās 18 collu sporta riepas no Bridgestone, Continental, Goodyear, Hankook, Michelin un Yokohama.
Auto Bild SUV Vissezonas Riepu Tests 2021.
Apskati Auto Bild vissezonas 215/65 R17 riepu testa rezultātus. Šis riepu izmērs piemērots daudziem populāriem SUV klases automobiļiem: VW Tiguan, Audi Q5, Mercedes GLA, Nissan Qashqai un citiem.