Continental riepas

Continental ir viens no vadošajiem pasažieru un vieglo kravas automobiļu riepu (PLT) ražotājiem Eiropā un pasaulē ceturtais lielākais pasažieru automašīnu riepu ražotājs oriģinālaprīkojuma un pēcpārdošanas segmentā. Continental, kas dibināts 1871.gadā Vācijā, Hanoverē, šobrīd ir viens no vadošajiem autobūves industrijas piegādātājiem pasaulē. Vairāk nekā 200’000 augsti kvalificēti darbinieki 310 dažādās vietās kopumā 51 valstī ar savu darbu sniedz ievērojamu un ilgtspējīgu ieguldījumu auto industrijas nepārtrauktā attīstībā. Mūsu preces un pakalpojumi garantē drošu, ekoloģiski un ekonomiski efektīvu mobilitāti.

Pasažieru un vieglo kravas automobiļu riepu nodaļa ražo tādu zīmolu riepas, kā Continental, General Tire, Uniroyal, Barum, Semperit, Viking, Gislaved, Mabor un Sportiva. Mūsu premium zīmols Continental ieņem līderpozīciju oriģinālaprīkojuma un pēcpārdošanas segmentā.

Continental ir zīmols ar vēsturi, kas uzkrājis milzīgu pieredzi un zināšanu bāzi, kļūstot par vienu no pasaules vadošajiem premium segmenta riepu ražotājiem un auto industrijas piegādātājiem. Gadu gaitā, kuros esam veikuši plašus pētījumus un testus, ir pierādījies, ka riepām ir būtiska nozīme ne tikai transportlīdzekļa vispārējā veiktspējā, bet tās arī būtiski ietekmē bremzēšanas spēju. Tas ir iemesls, kādēļ mēs nekad nepārstājam uzlabot mūsu produktu klāstu, lai arvien pārliecinātos, ka mūsu riepas nodrošina lielisku bremzēšanas veiktspēju, maksimālu drošību un labāko braukšanas komfortu. 

Lai to panāktu, mūsu riepu veiktspēja tiek pārbaudīta Continental testu poligonos, kas izvietoti dažādās pasaules valstīs, tajā skaitā  vietējā kompleksā Contidrom, kas atrodas netālu no Hanoveres. Contidrom poligonā ir izveidota pilnībā automatizēta riepu testēšanas sistēma (AIBA), kas spēj veikt testus visa gada garumā uz slapjas un sausas ceļa virsmas. Izstrādājot un pārbaudot mūsu premium segmenta riepas, mēs ņemam vērā ikvienu drošības un veiktspējas aspektu. Tas atspoguļojas neatkarīgajos testu rezultātos visā pasaulē, kuros jau vairākkārt esam saņēmuši visaugstāko novērtējumu. Lai Continental riepas tiktu apstiprinātas automašīnu oriģinālaprīkojumam, tās tiek pakļautas vairāk nekā simts striktiem autoražotāju testiem, lai pārliecinātos, ka to veiktspēja atbilst visaugstākajiem standartiem. Rezultātā katrs trešais, Eiropā ražotais transportlīdzeklis jau rūpnīcā tiek aprīkots ar Continental riepām. 

Filtrs

2772 piedāvājumi no 48 € līdz 587 €

Lai apskatītu piedāvājumus uz jūsu auto, ievadiet izmērus.

Populārākie Continental modeļi