Dunlop Sport Maxx Race

Premium klases vasaras riepas

No 123,00
gb.

Tehniska informācija

Sezona:
vasaras

EU apzīmējumi

E
F
C
E
69
72

Par Dunlop Sport Maxx Race

Izcila saķere uz sausām ceļa virsmām — uz ceļa un bezceļos

  • Lieliska saķere un bremzēšana uz sausām ceļa virsmām
  • Precīza stūrēšana un vadāmības stabilitāte
  • Palielināta saķere līkumos
  • Uzticama veiktspēja uz slapjām ceļa virsmām

GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS

 

   Izcila saķere un bremzēšana uz sausām ceļa    virsmām

   Palieliniet veiktspēju uz autotrases ar Sport Maxx Race. Augstas    saķeres autosacīkšu riepu sastāvs, kas iegūts no Dunlop autosporta    riepu ražošanā izmantotās tehnoloģijas, nodrošina izcilu saķeri ar    ceļa virsmu un bremzēšanas spēju. Šīs autotrasei optimizētās riepas    ir pilnībā apstiprinātas lietošanai uz ceļa.

 

   Precīza stūrēšana un vadāmības stabilitāte

   Izbaudiet precīzu stūres reakciju un konsekventu vadāmību. Sport    Maxx Race riepām ir hibrīdveida pārklājums, kas neļauj riepām    mainīt formu, kad braucat lielā ātrumā, tādējādi uzlabojot vadāmību    un stabilitāti.

 

   Uzlabota saķere līkumos

   Protektoram ir liela leņķa ribas, kas palielina stingrību sānos, tādējādi    uzlabojot vadāmību līkumos. Masīvi ārējie plecu bloki uzlabo saķeri    līkumos.

   Uzticama veiktspēja uz slapjām ceļa virsmām

   Lai gan Sport Maxx Race riepas ir optimizētas braukšanai pa sausu    ceļa virsmu, tās teicami darbojas arī slapjos laika apstākļos.    Asimetriskai protektora konstrukcijai ir četras iekšējās gropes, kas ātri    novada ūdeni, samazinot akvaplanēšanas risku.

 

 

 

TEHNOLOĢIJAS

 

   ASIMETRISKA PROTEKTORA KONSTRUKCIJA

   Asimetriska protektora konstrukcija nodrošina uzlabotu vadāmību un noturību pret akvaplanēšanu.    Nepārtrauktā centra daļas josla uzlabo stabilitāti un precizitāti. Asimetriskais rievu izkārtojums uzlabo    saķeri gan uz slapjas, gan sausas ceļa virsmas.

   Priekšrocības 
   Uzlabota veiktspēja, braucot taisni un līkumos, uzlabota noturība pret akvaplanēšanu.

 

   PLAKANĀKS PROTEKTORA PROFILS

   Jaunās paaudzes Dunlop riepām ir plakanāks protektora profils ar 4-8% lielāku kontaktvirsmu atkarībā    no izmēriem un riepas tipa. Lielāka kontaktvirsma nodrošina lielāku stabilitāti un uzlabotu reakciju uz    ceļa, ļaujot riepām reaģēt ātrāk un precīzāk.

   Priekšrocības 
   Palielināta stabilitāte un stūrēšanas precizitāte, samazināta virsmas daļas un sānu daļas dilšana,    lieliska stabilitāte līkumos un precīzāka vadāmība, labāka saķere uz sausas ceļa virsmas.

 

   VAIRĀKU RĀDIUSU PROTEKTORS (MRT)

   Vairāku rādiusu protektorā ir vairāk nekā desmit dažādi rādiusi, tāpēc tas ir vēl precīzāks. Tas    nodrošina ļoti efektīvu spiediena sadali pa ceļa kontaktvirsmu. Efekts ir vienmērīgāka pāreja no    taisnvirziena kustības līkumā, nodrošinot precīzāku un progresīvāku reakciju.

   Priekšrocības 
   Ievērojami labāka kontrole pār visu kontaktvirsmu visos braukšanas apstākļos; atsaucīga cela sajūta un    vadāmība uz slapjām un sausām ceļa virsmām; uzlabota vadāmība līkumos.

 

 

   MAKSIMĀLĀ DISKA MALAS AIZSARDZĪBA (MFS)

   Riteņa diska atloka aizsardzības sistēma. Maksimālā atloka aizsargam izmanto gumijas profilu, kas ir    novietots pa perimetru riepai virs riteņa diska atloka. Tas veido aizsargājošo bufera zonu.

   Priekšrocības 
   Pasargā dārgos lietos diskus no bojājumiem, kas tiek radīti atsitoties pret ietvju malām.

 

 

  

   BEZSAVIENOJUMU KORDS (JLB)

   Hybrid Overlay tehnoloģija, kas samazina riepas formas deformācijas, braucot lielā ātrumā.

   Priekšrocības 
   Lieliska stabilitāte, braucot lielā ātrumā, kā arī vienmērīgs nodilums.

   

   KVARCA PLUS SASTĀVS

   Sacīkšu protektora gumijas sastāvs, kas nodrošina labāk izkliedētu augsta līmeņa saķeri, it īpaši uz    slapjām ceļa virsmām un pie zemām temperatūrām.

   Priekšrocības 
   Izcila bremzēšanas un paātrināšanas veiktspēja; laba saķere slapjos un aukstos laikapstākļos; mazs    nodilums un nolietojums.

 

 

 

   DUBULTĀ SILĪCIJA OKSĪDA SASTĀVS

   Šis sastāvs uzlabo paātrināšanos un palēnina dilšanu un nolietojumu.

   Priekšrocības 
   Izcila bremzēšanas un paātrinājuma veiktspēja; izcila vadāmība uz ceļa gan vasarā, gan rudenī; laba    saķere; noturība pret nodilumu.

 

 Izvēlieties Dunlop Sport Maxx Race riepas savam auto

Cena: Visi

3 piedāvājumi no 123 € līdz 412 €

Piegāde plānota pirmdien, 4. oktobrī
Atlikums 8+
268,00 gb.
Piegāde plānota piektdien, 1. oktobrī
Atlikums 8
412,00 gb.
Piegāde plānota piektdien, 1. oktobrī
Atlikums 1
126,00
123,00 gb.

Uzticams klientu atbalsts

Nekautrējaties, ja Jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums. Zvaniet mums, rakstiet vai atrodiet mūs Facebook lapā.