Sumitomo riepas

Sumitomo Rubber Industries, Ltd. - Japānas riepu ražotājs, kas nosaukts par godu Masatomo Sumitomo, kurš dzīvoja 350 gadus atpakaļ. Tas ir iekļauts Sumitomo grupā. Riepas nav galvenais uzņēmuma produkts. Pamatojoties uz Masatomo Sumitomo uzņēmējdarbības un tirdzniecības principiem, ir izaugusi milzīga biznesa grupu, kas ražo Sumitomo riepas.

Sumitomo grupa ir viena no lielākajām Japānā un tās daudzveidīgā darbība sevī ietver: dzelzs un tērauda produktus, inženiertehniskos produktus, ar metalurģiju un kalnrūpniecību saistītu produktu ražošanu, keramikas ražošanu, Sumitomo automašīnu riepu ražošanu, nekustamo īpašumu un tirdzniecību.

Sumitomo riepas - japāņu produkts, kas pieder vienam no vadošajiem un lielākajiem riepu piegādātājiem pasaulē. Īpatnības, kas atšķir Sumitomo riepas - orientēšanās uz "premium" klases automašīnām un līdzsvars starp kvalitāti un izmaksām. Daudzie sertifikāti un pierādījumi par riepu atbilstību standartiem norāda uz riepu kvalitāti, bet unikāls protektora dizains un labas veiktspējas rādītāji Sumitomo riepas padara par vienām starp labākajiem, balstoties uz lietotāju atsauksmēm.

Cena: Visi

Lai apskatītu piedāvājumus uz jūsu auto, ievadiet izmērus.

Populārākie Sumitomo modeļi