Sava Perfecta

vasaras riepas

No 41,50
gb.

Tehniska informācija

Sezona:
vasaras

EU apzīmējumi

C
B
C
70
71

Par Sava Perfecta

Vasaras riepas ar lielu nobraukumu un mazu degvielas patēriņu. Brauciet tālāk par mazākām izmaksām. Perfecta ir lēni dilstošas vasaras riepas līdzekļus taupošiem vadītājiem. Samazinot degvielas patēriņu, tās garantē uzticamu vadāmību uz slapjas un sausas ceļa virsmas.

  • Zems degvielas patēriņš
  • Uzticama vadāmība un bremzēšana uz sausas un slapjas ceļa virsmas
  • Liels nobraukums
  • Zems trokšņu līmenis

Galvenās priekšrocības

 

   Zems degvielas patēriņš

   Ietaupiet uz degvielas izmaksām. Perfecta riepās apvienota viegla struktūra un    protektora konstrukcija, kas ir vieglāk griežama, samazinot degvielas patēriņu un    CO2 izmešus.

 

   Uzticama vadāmība un bremzēšana uz sausas un slapjas    ceļa virsmas

   Perfecta nodrošina uzticamu vadāmību gan uz sausas, gan slapjas ceļa virsmas.    Mūsu speciālais gumijas sastāvs ir optimizēts labākai bremzēšanai uz slapjas ceļa    virsmas. Platas gropes protektora zīmējumā vieglāk izspiež ūdeni, ļaujot jums    saglabāt vadāmību.

 

Liels nobraukums

   Iegūstiet lielāku nobraukumu par mazākām izmaksām. Perfecta riepas ir veidotas    tā, lai saglabātu lielāka gumijas laukuma saskari ar ceļa virsmu, panākot lēnāku    riepas dilšanu. Speciālais gumijas sastāvs ir lēni dilstošs, nodrošinot ilgāku    kalpošanu.

   Zems trokšņu līmenis

   Klusākas riepas nodrošina komfortablāku braucienu un samazina trokšņu    traucējumus. Perfecta riepu protektoru bloki konstruēti tā, lai samazinātu trokšņu    līmeni.Izvēlieties Sava Perfecta riepas savam auto

Cena: Visi

5 piedāvājumi no 42 € līdz 56 €

Piegāde plānota pirmdien, 27. septembrī
Atlikums 4
41,50 gb.
Piegāde plānota ceturdien, 30. septembrī
Atlikums 8+
44,00 gb.
Piegāde plānota pirmdien, 27. septembrī
Atlikums 4
46,00 gb.
Piegāde plānota ceturdien, 30. septembrī
Atlikums 8+
54,00 gb.
Piegāde plānota ceturdien, 30. septembrī
Atlikums 4
56,00 gb.

Uzticams klientu atbalsts

Nekautrējaties, ja Jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums. Zvaniet mums, rakstiet vai atrodiet mūs Facebook lapā.