Pirelli P Zero Nero

Premium klases vasaras riepas

No 96,00
gb.

Tehniska informācija

Sezona:
vasaras

EU apzīmējumi

E
B
72

Pirelli PZero Nero – riepas, kas ir lieliski piemērotas tūningam, kā arī Jūsu automobiļa ārējā izskata uzlabošanai. Tās atbilst vissmalkākajām prasībām attiecībā uz ārējo izskatu un tehniskajām īpašībām, kā arī piedod automobīlim īpaši estētiski izsmalcinātu un individuālu izskatu.

PZero Nero riepas ar asimetrisku protektoru – lieliska izvēle auto tūninga cienītājiem, kā arī vadītājiem, kas dod priekšroku sportiskai braukšanai. Šīm riepām piemīt augsta manevrētspēja, sniedzot patiesu automobiļa vadīšanas baudu. Vizuāli pievilcīgais, nestandarta protektors garantē lielisku saķeri ar mitru un sausu ceļu segumu, nodrošina stabilitāti līkumos, kā arī samazina akvaplanēšanas risku.

PZero Nero nodrošina lielisku vadāmību un daudz īsāku bremzēšanas ceļu, salīdzinot ar līdzīgiem konkurējošiem modeļiem, un tām piemīt pārliecinošas gaitas īpašības, braucot lielā ātrumā – šīs ir galvenās šo, ar lieliskiem parametriem un pievilcīgu izskatu apveltīto, riepu īpašības.

Protektora dizains

PZero Nero riepas nozīmē efektīvu kontroli gan uz mitra, gan sausa ceļu seguma, ko nodrošina ļoti pievilcīgais un augsti tehnoloģiskais protektors.

Protektora bloki ar atšķirīgo zīmējumu riepu plecu daļās garantē ātru reakciju līkumos, kā arī lielisku saķeri uz sausa un mitra ceļu seguma.

Četras gredzenveida rievas efektīvi piedalās ūdens novadīšanas procesā no riepas kontakta laukuma, nodrošinot drošu bremzēšanu jebkuros laika apstākļos, kā arī lielisku vadāmību pat lielos ātrumos.

Rekomendē autoražotāji automobiļu aprīkošanā:

Jaguar, Lancia, Mazda, Mercedes, Peugeot, Saab, Seat, Skoda  

Galvenie tehniskie risinājumi

Īpašības Funkcijas Priekšrocības

1 – Viscaur platas ribas un asimetrisks protektora zīmējums

 

 

Paaugstināta protektora stingrība un noturīgs riepas kontakta laukums.

 

 

Ātra reakcija uz stūres pagriezieniem un uzlabota saķere ar ceļu

 

 

Augsti tehnoloģiska profila struktūra Vienmērīga spiediena sadalīšana kontakta laukuma zonās Droša bremzēšana jebkuros laika apstākļos un pie jebkura ātruma
Optimizēts gumijas maisījuma sastāvs Noturība pret jebkādām termālām iedarbībām Efektīva kontrole gan uz sausa, gan uz mitra ceļa seguma

 

 

 

TESTU REZULTĀTI:Izvēlieties Pirelli P Zero Nero riepas savam auto

Cena: Visi

3 piedāvājumi no 96 € līdz 125 €

Piegāde plānota trešdien, 6. oktobrī
Atlikums 8+
97,00
96,00 gb.
Piegāde plānota trešdien, 6. oktobrī
Atlikums 8+
96,00 gb.
Piegāde plānota otrdien, 5. oktobrī
Atlikums 8+
125,00 gb.

Uzticams klientu atbalsts

Nekautrējaties, ja Jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums. Zvaniet mums, rakstiet vai atrodiet mūs Facebook lapā.