2021. gada ViBilagare vasaras riepu tests

1
Premitra HP5
Ekonomiskā Plus klase
Izcila stabilitāte un vadāmība sausos apstākļos, laba saķere uz mitra asfalta, labākais rezultāts akvaplanēšanas testā. Vidējs komforta līmenis. Pievilcīga cena.
no 59,50 gb.
2
Efficientgrip Performance 2
Premium klase
Komforts augstā līmenī. Klusas riepas. Autsaucīgas riepas, viegli vadīt uz mitra un sausa ceļa. Vidēja akvaplanēšanas pretestība.
no 77,00 gb.
3
PremiumContact 6
Premium klase
Viegli vadīt, ātrākās riepas uz mitra, īsākais bremzēšanas ceļš uz mitra un sausa. Zems komforta līmenis, vidējs trokšņa līmenis.
no 83,00 gb.
4
Nokian Hakka Blue 2
Ļoti komfortablas riepas. Izcila akvaplanēšanas pretestība. Īss bremzēšanas ceļš uz mitra. Garš bremzēšanas ceļš uz sausa asfalta, nav tik precīza vadāmība.
Nav pārdošanā
5
Primacy 4
Premium klase
Laba akvaplanēšanas pretestība. Zemākais degvielas patēriņš testā, īsa bremzēšanas distance uz sausa un mitra. Vidējs komforta līmenis.
no 91,00 gb.
6
Cinturato P7 C2
Premium klase
Labāka stūres atsauksme. Laba akvaplanēšanas pretestība, zems trokšņa līmenis un augsts komforta līmenis. Gara bremzēšanas distance uz mitra ceļa.
no 82,00 gb.
7
QIRIN 990
Ekonomiskā klase
Nav pārdošanā
8
HF805
Ekonomiskā klase
Lētākās riepas testā. Ļoti slikta bremzēšana uz mitra ceļa, zems saķeres līmenis visos apstākļos. Trokšņainas, zems komforta līmenis.
no 41,50 gb.

Lasīt vairāk

2023. gada Tyre Reviews UHP riepu tests
Jaunākās 18 collu sporta riepas no Bridgestone, Continental, Goodyear, Hankook, Michelin un Yokohama.
Auto Bild SUV Vissezonas Riepu Tests 2021.
Apskati Auto Bild vissezonas 215/65 R17 riepu testa rezultātus. Šis riepu izmērs piemērots daudziem populāriem SUV klases automobiļiem: VW Tiguan, Audi Q5, Mercedes GLA, Nissan Qashqai un citiem.