Maxxis riepas

Maxxis ir viens no tiem zīmoliem, kas ir spējis gūt atzinību visā pasaulē. Šajā uzņēmumā strādā vairāk nekā 31000 darbinieku, kuri piegādā augstas kvalitātes riepas patērētājiem no 180 valstīm.

Par vienu no vadošajiem pasaules riepu uzņēmumiem Maxxis izveidojās pakāpeniski, sākot šo ceļu ar uzņēmuma dibināšanu 1967. gadā. Maxxis straujo panākumu atslēga bija lieliska produkcijas kvalitāte un nevainojama klientu apkalpošana.

Uzņēmuma mērķis ir piedāvāt klientiem visaugstākās kvalitātes produkciju. Riepas tiek pārbaudīta ne vien uzņēmuma rūpnīcās, bet arī pasaules vadošajos testēšanas centros. Ikviena Maxxis riepa tiek ražota uz vismodernākajām iekārtām! Kvalitāti nodrošina arī uzņēmuma darbinieki, kuri demonstrē savu uzticību kompānijas standartiem visos iespējamos līmeņos – sākot ar uzņēmuma vadību un beidzot strādniekiem. Maxxis atbilstību visstingrākajām prasībām apliecina arī izcili sportisti, pasaules čempionātu uzvarētāji, kuri brauc ar Maxxis riepām.

No autosacīkšu uzvarām līdz pat drošai braukšanai ikdienā! Maxxis ir zīmols, kuram uzticas automašīnu un motociklu vadītāji!

Par uzņēmumu

Dibināts 1967. gadā, Taivānā.
31 000 darbinieku visā pasaulē.
Produkcija ir atradusi noietu Taivānas, Ķīnas, Taizemes, Vjetnamas, Amerikas Savienoto Valstu, Kanādas, Lielbritānijas, Vācijas, Holandes, Japānas, Dubaijas un citu valstu tirgos.
Produkcija tiek izplatīta 180 valstīs.
Pasaulē gūtie ienākumi - 2 miljardi ASV dolāru.
Pēdējo 10 gadu laikā gūtie ienākumi ir palielinājušies vairāk nekā 4 reizes.
Piedāvā pilnu vieglo automašīnu, autobusu, kravas mašīnu, vieglā kravas transporta, divriteņu, motociklu, ATV, kartingu, treileru, industriālā transporta, zālienu un dārza tehnikas riepu klāstu.

Fakti

Riepas ir iekļautas Ford, GM, Toyota, Nissan, Volkswagen, Mitsubishi un Hyundai oriģinālajā rūpnīcas komplektācijā Āzijas valstīs.
Piegādā riepas Yamaha, Honda, Suzuki un Kawasaki motociklu oriģinālajai rūpnīcas komplektācijai.
Piegādā riepas Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Polaris un KTM ATV oriģinālajai rūpnīcas komplektācijai.
Piegādā riepas Cannondale, Giant, Merida, Yeti, Iron Horse, Kona un Orange divriteņu oriģinālajai rūpnīcas komplektācijai.
Piegādā riepas Yamaha, Suzuki, Aprilia, Malaguti, Piaggio, MBK, Gilera un Kymco motorolleru oriģinālajai rūpnīcas komplektācijai.

Filtrs

654 piedāvājumi no 49 € līdz 563 €

Lai apskatītu piedāvājumus uz jūsu auto, ievadiet izmērus.

Populārākie Maxxis modeļi