Goodyear

Goodyear riepas

Zīmola vēsture

Uzņēmums Goodyear Tire & Rubber Company tika dibināts 1898. gadā, kad Frenks Seiberlings (Frank Seiberling) aizņēmās naudu no sava svaiņa un iegādājās pirmo uzņēmuma fabriku. Gumija un kokvilna no visas pasaules bija jānogādā uz lauku pilsētiņu, kurā bija pieejama tika ierobežota dzelzceļa infrastruktūra. Seiberlings (Seiberling) nodēvēja savu uzņēmumu par godu drosmīgajam vulkanizācijas tehnoloģijas ieviesējam Čārlzam Gudjēram (Charles Goodyear). Viņš arī izvēlējās īpatnējo spārnotas pēdas prečzīmi, kas joprojām ir simboliska saite ar uzņēmuma pagātni.

Sākumā uzņēmumā Goodyear strādāja tikai 13 darbinieki un tika ražoti pakavu paliktņi, velosipēdu un ratu riepas un pokera žetoni. Pēc pirmā darbības mēneša uzņēmuma pārdošanas apjoms sasniedza 8246 ASV dolārus. Kopš pirmās 1898. gadā saražotās velosipēda riepas uzņēmums Goodyear ir nepārtraukti attīstījies un kļuvis par lielāko riepu ražošanas uzņēmumu pasaulē. Šo stāvokli uzņēmums Goodyear ieguva 1916. gadā, kad par uzņēmuma devīzi kļuva teksts “Ar Goodyear riepām brauc vairāk cilvēku nekā ar jebkurām citām”. 1926. gadā uzņēmums Goodyear kļuva par lielāko gumijas ražošanas uzņēmumu pasaulē. Šie leģendārie darbības sākuma gadi ir noteikuši uzņēmuma tēlu, kas joprojām ir jūtamas visās uzņēmuma darbības jomās, kā arī attiecībās ar klientiem.

Pašreizējais pasaules līmeņa zīmols Goodyear ar tūkstošiem jaunievedumu, inovāciju, izgudrojumu, godalgu un novatorisku uzlabojumu atspoguļo uzņēmuma dibinātāju drosmi, inovatīvo domāšanu un praktiskumu. Pašlaik Goodyear ir lielākais riepu ražošanas uzņēmums pasaulē ar pārstāvniecībām sešos kontinentos un ikgadējo pārdošanas apjomu vairāk nekā 15 biljonu ASV dolāru apmērā. Papildu zīmola Goodyear riepām uzņēmums ražo arī dažu citu plaši atzītu zīmolu produktus, piemēram, Dunlop, Kelly, Fulda, Lee, Sava un Debica. Uzņēmuma apakšvienības, kas nav saistītas ar riepu ražošanu, nodrošina gumijas produktus un polimērus auto industrijas un ražošanas industrijas vajadzībām.

 

 

Cena: Visi

1434 piedāvājumi no 36 € līdz 587 €

Lai apskatītu piedāvājumus uz jūsu auto, ievadiet izmērus.

Populārākie Goodyear modeļi