Fulda riepas

Riepu ražotājs FULDA (Vācija) - viens no vecākajiem pasaulē. Zīmola FULDA vēsture sniedzas vairāk nekā 100 gadu tālā pagātnē. Tā tika dibināta 1900. gadā.

Visnozīmīgākā šī zīmola īpašība vienmēr ir bijusi nevainojama kvalitāte. Šodien 10% no pasūtījumiem Vācijas tirgū sastāda Fulda. Pateicoties veiksmīgai principa "laba kvalitāte par pieņemamu cenu" realizācijai, Vācijas autovadītāji (saskaņā ar jaunākajiem organizācijas ADAC pētījumiem, kas veikti riepu tirgus patērētāju vidū) zīmolu Fulda ierindo otrajā vietā starp visiem riepu zīmoliem.

Kopš 1962. gada Vācijas uzņēmums FULDA ir daļa no grandiozās Goodyear korporācijas, kurai arī pieder tādi zīmoli kā Goodyear, Sava, Kelly, Debica, Dunlop.

Fulda riepu kvalitātes pamats ir rūpīgi pētījumi saistībā ar klientu prasībām un augstajām tehnoloģijām, kā arī stingrai kontrolei. No automaģistrālēm bez ātruma ierobežojumiem līdz lauku bezceļiem, pļavām un Alpu kalnu bargajiem ziemas apstākļiem - FULDA riepas ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu vieglu un drošu braukšanu pat visnelabvēlīgākajos apstākļos.

Fulda asortimentā ietilpst riepas vieglajām automašīnām, kravas automobiļiem, tai skaitā transportlīdzekļiem ar lielu, vidēju un mazu kravnesību (vieglajiem kravas automobiļiem), lauksaimniecības riepas (piemēram, traktoriem) un specifisku darbību riepas (lieliem ātrumiem, paaugstinātas caurbraucamības reljefiem uc .)

Cena: Visi

254 piedāvājumi no 43 € līdz 481 €

Lai apskatītu piedāvājumus uz jūsu auto, ievadiet izmērus.