Debica Frigo HP 2

Ekonomiskā Plus klase ziemas riepas
No 65,00
gb.
Ražošanas gads
2022
2023
2024

EU apzīmējumi

B
E
B
C
69
72

Debica Frigo HP2 - augstas veiktspējas ziemas riepas labai vadāmībai uz sniegotas un apledojušas ceļa virsmas, degvielas ekonomijas efektivitāte un ilgs kalpošanas laiks par salīdzinoši zemu cenu!

  • Efektīvs paātrinājums un vadāmība uz sniegotas ceļa virsmas.
  • Izcila saķere uz slapja ceļa seguma.
  • Izcila ziemas riepas vadāmība un bremzēšana uz sausa ceļa.

Frigo HP 2 modeļa izcilas saķeres īpašības nodrošina W - veida protektora zīmējums, kas arī uzlabo komfortu braukšanas laikā ziemas apstākļos. Efektīvu bremzēšanu un stabilitāti uz ceļa nodrošina pašbloķējošās lameles un gumijas sastāvs, kas saglabā protektora elastību zemās temperatūrās. Goodyear ražotāji ir izmantojuši HP2 modelī pašbloķējošās lameles, kas pirms tam tika izmantotas tikai Premium klases riepās.

Optimālu vadāmību uz slapja asfalta nodrošina noapaļotās protektora malas, kas ievērojami samazina akvaplanēšanas risku.

Debica Frigo HP2 jaunie konstrukcijas materiāli samazina enerģijas zudumus, kā rezultātā samazinās rites pretestība un transportlīdzekļa degvielas patēriņš.

 

Riepu testu rezultāti

Tehniska informācija

Sezona:
ziemas
Mīkstā sastāva:

Garantija

Uz visām precēm tiek nodrošināta kvalitātes garantija, kura stājas spēkā dienā, kad prece tiek pārdota. Visām riepām ir divu gadu garantija. Garantija tiek nodrošināta ražošanas defektu (bojājumu) gadījumā. Ja Jūs pamanijāt, ka iegādātā prece nav kvalitatīva, nekavējoties paziņojiet par to administrācijai. Konstatējot, ka tas ir rūpnīcas defekts, mēs apmainīsim šo preci pret jaunu vai atgriezīsim Jums naudu.