2023/24 Tyre Reviews - Ziemas riepu tests

1
Blizzak LM005
Премиум класс
Vislabākā vadāmība un bremzēšana uz slapja ceļa, lieliska saķere ar sniega segumu, augsts komforta līmenis un maza rites pretestība.
от 74,00 шт.
1
Blizzak LM005
Премиум класс
Vislabākā vadāmība un bremzēšana uz slapja ceļa, lieliska saķere ar sniega segumu, augsts komforta līmenis un maza rites pretestība.
от 74,00 шт.
1
Blizzak LM005
Премиум класс
Vislabākā vadāmība un bremzēšana uz slapja ceļa, lieliska saķere ar sniega segumu, augsts komforta līmenis un maza rites pretestība. Ilgāks bremzēšanas ceļš un vājāka vadāmība uz sausa ceļa, vidēja saķere akvaplanēšanas laikā.
от 74,00 шт.
2
Pilot Alpin 5
Премиум класс
Lieliskas bremzēšanas un vadāmības īpašības uz sausa ceļa, ļoti labas - uz slapja ceļa. Kopumā, vislabākās riepas braukšanai pa sniegu, augstākais komforta līmenis. Vidēja rites pretestība, vidēja saķere akvaplanēšanas laikā, ļoti augsts vadāmības līmenis
от 142,00 шт.
3
WinterContact TS870 P
Премиум класс
Izcila izvēle braucot pa sausu ceļu, laba bremzēšana uz slapja ceļa, augsts komforta līmenis, viszemākā rites pretestība ar ievērojamu rezervi. Vidēji rezultāti braukšanā uz slapja ceļa, vidēja saķere akvaplanēšanas laikā.
от 128,00 шт.
4
Winter i*Cept Evo3 (W330)
Средний класс
Lieliska bremzēšana uz slapja ceļa, laba saķere akvaplanēšanas laikā, vislabākā bremzēšana pa sniegu, lieliska saķere un vadāmība braucot pa sniegu. Ilgāks bremzēšanas ceļš uz sausa ceļa, vidēji vadāmības rezultāti uz slapja ceļa, vidēja rites pretestība.
от 123,00 шт.
5
UltraGrip Performance 3
Laba bremzēšana un izcila vadāmība uz sausa ceļa, laba saķere uz slapja ceļa, izcili rādītāji uz sniega seguma, lielisks komforta līmenis. Vidēji rādītāji uz mitra seguma, augstāka nekā vidējā rādītāja rites pretestība.
от 76,00 шт.
6
Cinturato Winter2
Премиум класс
Lielisks balanss uz sausas virsmas, laba vadāmība uz slapjas virsmas, vislabākā pretestība pret akvaplanēšanu, laba saķere visos sniega segumos. Vidējs bremzēšanas ceļs uz sausas virsmas, vidējs komforta līmenis, rites pretestība ir augstāka par vidējo.
от 97,00 шт.
7
Winter W2
Ideāla braukšanai sausā laikā, laba vadāmība uz slapja seguma, lieliski rezultāti un saķere akvaplanēšanas laikā.
от 56,00 шт.
8
Wintrac Pro
Средний класс
Laba vadāmība uz sniega seguma, laba rites pretestība. Ilgāks bremzēšanas ceļs uz sausa seguma, samazināta saķere uz slapja ceļa. Vadāmība un akvaplanēšanas saķere uz slapja ceļa ir zemāka par vidējo rezultātu.
от 119,50 шт.
9
WP-52
Lieliska izvēle braukšanai sausā laikā un laba vadāmība jebkuros laikapstākļos. Kopumā - visvājākā riepa braukšanai uz slapja ceļa, zema pretestība pret akvaplanēšanu.
от 46,00 шт.
10
Eurowinter HS 02 Pro
Laba vadāmība uz sausa un slapja seguma, lieliska saķere akvaplanēšanas laikā, ļoti klusas un ērtas riepas. Ilgāks bremzēšanas ceļš uz slapja seguma, ierobežota veiktspēja uz sniega seguma, vislielāka rites pretestība no visām testā apskatītajām riepām.
от 94,00 шт.

Смотрите также

Kaip sužinoti Jums tinkamų padangų matmenis?
Trumpa informacija kaip sužinoti tinkamus Jūsų automobilio padangų matmenis
Давление в шинах
Правильное давление в шинах автомобиля важно для оптимального расхода топлива и длительного срока их эксплуатации.
Маркировка авто шин
Расшифровка обозначений на боковине шин: маркировка шин легковых автомобилей и их значение.