Sava Intensa UHP

vasaras riepas

81,00
gb.

Tehniska informācija

Sezona:
vasaras

EU apzīmējumi

E
C
66

Par Sava Intensa UHP

Ļoti augstas veiktspējas vasaras riepas ar izcilu vadāmību uz sausas ceļa virsmas

Iegūstiet vairāk no katra brauciena ar Sava intensa uhp. Jaudīgu automašīnu prasībām atbilstoša vadāmība uz slapjas un sausas ceļa virsmas ar degvielu ekonomējošu konstrukciju, kas katrā degvielas uzpildes reizē pievieno papildu kilometrus.

  • Precīza vadāmība uz slapjas ceļa virsmas
  • Zems degvielas patēriņš
  • Uzticama veiktspēja uz slapjas ceļa virsmas
  • Zems trokšņu līmenis

 Galvenās priekšrocības

   Precīza vadāmība uz slapjas ceļa virsmas

   Jūsu braukšanas priekam — baudiet uzticamu vadāmību ar Sava    intensa uhp. Protektora zīmējumam ir spēcīgs ārējais plecu daļas bloks    lieliskai saķerei līkumos. Stūrēšana ir precīza un kontrolēta, pateicoties    lielai centrālās daļas ribai.

   Zems degvielas patēriņš

   Riepas ar ātrāku riti izmanto mazāk enerģijas un ekonomē degvielu.    Sava intensa uhp riepas apvieno vieglu konstrukciju ar optimālu    stingrību, nodrošinot labāku degvielas efektivitāti un mazākus    CO2 izmešus.

   Uzticama veiktspēja uz slapjas ceļa virsmas

   Sava intensa uhp izmanto mūsu pilno silīcija oksīda sastāvu, lai    garantētu uzticamu saķeri un īsāku bremzēšanas ceļu uz slapjas ceļa    virsmas. Platas protektora gropes ātri novada ūdeni stipra lietus laikā.

   Zems trokšņu līmenis

   Intensa uhp riepām ir protektors, kas konstruēts tā, lai samazinātu    trokšņu līmeni un nodrošinātu vienmērīgāku gaitu.Izvēlieties Sava Intensa UHP riepas savam auto

Cena: Visi

1 piedāvājumi

Samazināta cena
Piegāde plānota rīt, 29. septembrī
-6%
Atlikums 4
86,00
81,00 gb.

Uzticams klientu atbalsts

Nekautrējaties, ja Jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums. Zvaniet mums, rakstiet vai atrodiet mūs Facebook lapā.