Kelly riepas

Zīmols Kelly pieder pasaules slavenajam riepu ražotājam Goodyear Tire & Rubber.

1935. gadā  uzņēmums iegādājās vēl vienu ražotni, kas stiprināja zīmolu Kelly. Uzņēmums pastāvēja jau kopš 1894. gada. To 1894. gadā dibināja Edvins Kellijs un Arturs Grants un to droši var dēvēt par vecāko riepu ražotni ASV teritorijā.

Uzņēmumam ir dažādi pētniecības centri ASV un Eiropā un tas ir viens no pirmajiem, kurš veicis zinātniskos pētījumus, kā arī ražojis cieto kaučuku automašīnu riepām.

Viens no galvenajiem aspektiem, kam uzmanību pievērš uzņēmuma vadība ir riepu ilgmūžība un mazāks riepu nodilums, kas ļauj izmantot Kelly riepas vairākas sezonas praktiski bez galveno darbības rādītāju zuduma.

Unikālais protektora zīmējums, ko kompānija izstrādājusi paļaujoties uz jaunākajām tehnoloģijām gumijas ražošānā, ļāva sasniegt ļoti augstus rezultātus, ne tikai braucot pa sniega klātiem ceļiem, bet arī ledu un jauktu ceļa segumu.

110 gadu pastāvēšanas laikā Kelly ir iemantojis popularitāti un cieņu pircēju vidū. Zīmola Kelly pamatprincipi - augsta kvalitāte, izturība, garantija un saprātīga cena.
 
Uzņēmums ir ieņēmis diezgan spēcīgu pozīciju Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas tirgos, Eiropā, kā arī turpina savu uzvaras gājienu, iekarojot NVS valstis. Šis zīmols ir jau labi zināms ne tikai automobiļu nozares profesionāļiem, bet arī ierindas patērētājiem. 1994. gadā Kelly nosvinēja 100 gadu jubileju. Tajā laikā tā bija vecākā riepu kompānija Amerikas Savienotajās Valstīs.

Cena: Visi

50 piedāvājumi no 36 € līdz 81 €

Lai apskatītu piedāvājumus uz jūsu auto, ievadiet izmērus.