Gislaved riepas

Uzņēmuma Gislaved vēsture:

  • 1893. gadā divi brāļi - Karls un Vilhelms Gislou (Carl, Wilhelm Gislow) atvēra ražotni nelielā Zviedrijas pilsētā ar nosaukumu Gislaved. Nākamā gadsimta sākumā uzņēmums sāka ražot kameras velosipēdiem un vēlāk arī automašīnām.
  • 1905. gadā uzņēmums sāka Gislaved riepu ražošanu, kas arī bija pirmās zviedru automobiļu riepas.
  • 1927. gadā Volvo paziņoja par Gislaved riepu izmantošanu Volvo automašīnu bāzes komplektācijā. Gislaved ražotās riepas tika uzstādītas uz pirmajiem Volvo automobiļiem, kas pameta rūpnīcu. Uzņēmums joprojām turpina apgādāt Volvo ar savu produkciju.
  • 1967. gadā uzņēmums kļuva par vienu no pirmajiem pasaulē, kas ražo radiālās riepas ar tērauda kordiem. Gislaved kļuva arī par pirmo kompāniju pasaulē, kas ražo revolucionārās radiālās riepas. Dažus gadus vēlāk tika atklāta pasaulē mūsdienīgākā rūpnīca radiālo riepu ražošanai.
  • 1992. gadā kompānija kļuva par daļu no Continental AG grupas, tādējādi iegūstot piekļuvi iespaidīgiem resursiem tālākai inovatīvas produkcijas ražošanai un attīstīšanai.

Gislaved mūsdienās:

Riepas Gislaved tiek tirgotas visā pasaulē, izmantojot plašu izplatīšanas tīklu. Pateicoties vismodernāko tehnoloģiju izmantošanai ražošanā, kā arī produktu kvalitātes uzlabošanai, uzņēmums ir ieguvis slavu ne tikai dzimtajā Zviedrijā, bet visā pasaulē.

Mūsdienīgās Gislaved riepas - sinonīms augstai uzticamībai un lieliskai braukšanas drošībai pat vissmagākajos apstākļos.

Riepas Gislaved visā pasaulē ir pazīstamas ar savu augsto kvalitāti, uzticamību un drošību. Tās palīdz nodrošināt labu saķeri ar ceļu, uzlabo vadāmību un ir klusas, kā arī noturīgas pret nodilumu. Riepas Gislaved ir iemantojušas "premium" klases automašīnu īpašnieku uzmanību. Īpaši populāras ir tieši ziemas riepas, ņemot vērā Zviedrijas ģeogrāfisko stāvokli un iespējām riepu testēšanā.

Gislaved produkcijas raksturojums:

Gislaved riepas nodrošina augstas braukšanas īpašības pat visnelabvēlīgākajos apstākļos - lietū un sniegā. Jūs vienmēr izbaudīsiet braucienu, neuztraucoties par savu vai jūsu tuvinieku drošību, jo ​​riepas Gislaved ir kombinācija starp zviedru praktiskumu un vācu kvalitāti.

Cena: Visi

254 piedāvājumi no 35 € līdz 230 €

Lai apskatītu piedāvājumus uz jūsu auto, ievadiet izmērus.