Dunlop SP STREETRESPONSE

Premium klases vasaras riepas

No 59,50
gb.

Tehniska informācija

Sezona:
vasaras
Mīkstā sastāva:

EU apzīmējumi

B
E
B
C
69

Par Dunlop SP STREETRESPONSE

Lieliska vadāmība sausos laikapstākļos un degvielas ekonomija pilsētas automašīnām

  • Lieliska vadāmība sausos laikapstākļos
  • Labāka bremzēšanas distance uz slapjas ceļa virsmas
  • Degvielas ekonomija

GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS

 

   Lieliska vadāmība uz sausas ceļa virsmas ar Touch    tehnoloģiju

   Pateicoties Dunlop Touch tehnoloģijai, baudiet adekvātu vadāmību uz sausas ceļa    virsmas. Plakanais protektora zīmējums nodrošina lielāka gumijas laukuma saskari ar    ceļa virsmu, kā rezultātā tiek uzlabota saķere un stūrēšanas precizitāte. Izveidotais    ciešais savienojums starp disku un riepu nodrošina manāmu ceļa virsmas izjūtu. Ar    uzlabotu reakciju uz ceļa, braukšana kļūst patīkamāka.

 

   Mazāka bremzēšanas distance uz slapjas ceļa virsmas

   Brauciet ar pārliecību slapjos laikapstākļos. SP StreetResponse riepām ir asimetriska    protektora konstrukcijas priekšrocība, kas palielina saķeri uz slapjas ceļa virsmas.    Protektora gropes ātri novada ūdeni, ļoti stipra lietus laikā samazinot akvaplanēšanas    risku.

   Sastāvs, kas ekonomē degvielu

   Speciālais protektora sastāvs samazina rites pretestību, nodrošinot labāku degvielas    ekonomiju, nezaudējot saķeri uz slapjas ceļa virsmas.

 

TEHNOLOĢIJAS

 

   

   ASIMETRISKA PROTEKTORA KONSTRUKCIJA

 

   Asimetriska protektora konstrukcija nodrošina uzlabotu vadāmību un noturību pret akvaplanēšanu.    Nepārtrauktā centra daļas josla uzlabo stabilitāti un precizitāti. Asimetriskais rievu izkārtojums uzlabo    saķeri gan uz slapjas, gan sausas ceļa virsmas.

   Priekšrocības 
   Uzlabota veiktspēja, braucot taisni un līkumos, uzlabota noturība pret akvaplanēšanu.

   

   PLAKANĀKS PROTEKTORA PROFILS

 

   Jaunās paaudzes Dunlop riepām ir plakanāks protektora profils ar 4-8% lielāku kontaktvirsmu atkarībā    no izmēriem un riepas tipa. Lielāka kontaktvirsma nodrošina lielāku stabilitāti un uzlabotu reakciju uz    ceļa, ļaujot riepām reaģēt ātrāk un precīzāk.

   Priekšrocības 
   Palielināta stabilitāte un stūrēšanas precizitāte, samazināta virsmas daļas un sānu daļas dilšana,    lieliska stabilitāte līkumos un precīzāka vadāmība, labāka saķere uz sausas ceļa virsmas.

   

   VAIRĀKU RĀDIUSU PROTEKTORS (MRT)

 

   Vairāku rādiusu protektorā ir vairāk nekā desmit dažādi rādiusi, tāpēc tas ir vēl precīzāks. Tas    nodrošina ļoti efektīvu spiediena sadali pa ceļa kontaktvirsmu. Efekts ir vienmērīgāka pāreja no    taisnvirziena kustības līkumā, nodrošinot precīzāku un progresīvāku reakciju.

   Priekšrocības 
   Ievērojami labāka kontrole pār visu kontaktvirsmu visos braukšanas apstākļos; atsaucīga ceļa sajūta un    vadāmība uz slapjām un sausām ceļa virsmām; uzlabota vadāmība līkumos.

  

    ĪPAŠA BORTA LOKA SISTĒMA

 

   Lai nodrošinātu precīzāku braukšanu, pastiprina saikni starp riepu un disku. Tāpat kā saķere starp jūsu    roku un stūri, īpašā borta loka sistēma uzlabo vadāmību un garantē izcilu reakciju uz ceļa.

   Priekšrocības 
   Uzlabota reakcija uz ceļa; labāka stabilitāte un precizitāte.

   

   MAINĪGA BLOKU UN RIEVU ATTIECĪBA

 

   Masīvie ārējie plecu daļas bloki nodrošina ātru ūdens novadīšanu bez turbulences, garantējot arī izcilu    stabilitāti, braucot līkumos.

   Priekšrocības 
   Augsta noturība pret akvaplanēšanu; uzlabota saskare ar ceļa virsmu; uzlabota stabilitāte, braucot    līkumos, un stūrēšanas precizitāte.

   

   MAKSIMĀLĀ DISKA MALAS AIZSARDZĪBA (MFS)

 

   Riteņa diska atloka aizsardzības sistēma. Maksimālā atloka aizsargam izmanto gumijas profilu, kas ir    novietots pa perimetru riepai virs riteņa diska atloka. Tas veido aizsargājošo bufera zonu.

   Priekšrocības 
   Pasargā dārgos lietos diskus no bojājumiem, kas tiek radīti atsitoties pret ietvju malām.

  

    BEZSAVIENOJUMU KORDS (JLB)

 

   Hybrid Overlay tehnoloģija, kas samazina riepas formas deformācijas, braucot lielā ātrumā.

   Priekšrocības 
   Lieliska stabilitāte, braucot lielā ātrumā, kā arī vienmērīgs nodilums.

 

 

 Izvēlieties Dunlop SP STREETRESPONSE riepas savam auto

Cena: Visi

2 piedāvājumi no 60 € līdz 66 €

Piegāde plānota otrdien, 14. julijā
Atlikums 8+
59,50 gb.
Piegāde plānota trešdien, 8. julijā
Atlikums 2
66,00 gb.

Uzticams klientu atbalsts

Nekautrējaties, ja Jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums. Zvaniet mums, rakstiet vai atrodiet mūs Facebook lapā.