Dunlop SP Ice Sport

Premium klases ziemas riepas

Not available

Tehniska informācija

Sezona:
ziemas
Mīkstā sastāva:

EU apzīmējumi

C
E
E
F
68
71

Augstas veiktspējas riepas Ziemeļvalstu ziemas laika apstākļiem

  • Veiktspēja visos Ziemeļvalstu ziemas laikapstākļos
  • Lieliska vadāmība un bremzēšana uz sniegotas un apledojušas ceļa virsmas
  • Dinamiska vadāmība uz slapjas un sausas ceļa virsmas

GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS 

Veiktspēja visos Ziemeļvalstu ziemas laikapstākļos

  Veiktspēja visos Ziemeļvalstu ziemas laikapstākļos

   SP Ice Sport riepas ir speciāli konstruētas tā, lai uzveiktu Ziemeļvalstu ziemas    laikapstākļus. Riepām ir vairāki lameļu tipi darbībai dažādos ziemas laikapstākļos — no    ledus un dziļa sniega līdz lietum un slapjam sniegam. 4D lameļu sistēma nodrošina asas    malas papildu saķerei uz sniegotas un apledojušas ceļa virsmas.

Lieliska vadāmība un bremzēšana uz sniegotas un apledojušas ceļa virsmas

  Lieliska vadāmība un bremzēšana uz sniegotas un apledojušas   ceļa virsmas

   Baudiet pārliecinātu braukšanu ekstrēmos ziemas laikapstākļos. Daudzās lameles    protektorā darbojas perpendikulārā leņķī pret braukšanas virzienu, uzlabojot vadāmību    un bremzēšanu uz slidenas ceļa virsmas. Silīcija pluss protektora sastāvs ir uzlabots, lai    maksimāli uzlabotu saķeres līmeni uz slapjas un sniegotas ceļa virsmas.

Dinamiska vadāmība uz slapjas un sausas ceļa virsmas

  Dinamiska vadāmība uz slapjas un sausas ceļa virsmas

   SP Ice Sport riepām ir Dunlop Touch tehnoloģija, lai nodrošinātu lielisku vadāmību un    dinamiskumu uz slapjas un sausas ceļa virsmas. Ciešais savienojums starp riepu un  disku    palielina reakcijas uz ceļa precīzākai vadāmībai.

 

TEHNOLOĢIJAS

DAUDZLAMEĻU SISTĒMA

Braukšanas apstākļi ziemā var būt ļoti dažādi. No auksta un sausa līdz sniegam un slapjdranķim — šie laikapstākļi no riepām prasa ļoti daudz. Dunlop daudzlameļu sistēma precīzi atbilst šim izaicinājumam — ar dažādu veidu lamelēm mainīgiem ziemas ceļu apstākļiem.

Priekšrocības 
Konsekventa veiktspēja dažādos ziemas laikapstākļos.


RUNONFLAT

Dunlop pašatbalstīšanas tehnoloģija (DSST)

Izmantojot Dunlop RunOnFlat tehnoloģiju, braukšanu var turpināt vēl 80 km pēc riepas saduršanas vai gaisa izlaišanas. RunOnFlat riepas izmanto stiprinātas sānu malas, kas ļauj riepām saglabāt mobilitāti pēc pilnīgas gaisa spiediena zaudēšanas.

Drošības paziņojums 
Dunlop RunOnFlat riepas drīkst uzstādīt tikai tādām automašīnām, kuru konstrukcija paredz šādu riepu ekspluatāciju un kuras ir aprīkoti ar riepu spiediena kontroles ierīcēm, piemēram, Dunlop WARNAIR. Maksimālo attālumu 80- km un maksimālo ātrumu 80-km/stundā nedrīkst pārsniegt. Skatiet savas automašīnas lietošanas pamācību, jo ražotāja ieteikumi konkrētai automašīnai var atšķirties no Dunlop drošības norādījumiem.

ĪPAŠA BORTA LOKA SISTĒMA

Lai nodrošinātu precīzāku braukšanu, pastiprina saikni starp riepu un disku. Tāpat kā saķere starp jūsu roku un stūri, īpašā borta loka sistēma uzlabo vadāmību un garantē izcilu reakciju uz ceļa.

Priekšrocības 
Uzlabota reakcija uz ceļa; labāka stabilitāte un precizitāte.

MAKSIMĀLĀ DISKA MALAS AIZSARDZĪBA (MFS)

Riteņa diska atloka aizsardzības sistēma. Maksimālā atloka aizsargam izmanto gumijas profilu, kas ir novietots pa perimetru riepai virs riteņa diska atloka. Tas veido aizsargājošo bufera zonu.

Priekšrocības 
Pasargā dārgos lietos diskus no bojājumiem, kas tiek radīti atsitoties pret ietvju malām.

BEZSAVIENOJUMU KORDS (JLB)

Hybrid Overlay tehnoloģija, kas samazina riepas formas deformācijas, braucot lielā ātrumā.

Priekšrocības 
Lieliska stabilitāte, braucot lielā ātrumā, kā arī vienmērīgs nodilums.

PLAKANĀKS PROTEKTORA PROFILS

Jaunās paaudzes Dunlop riepām ir plakanāks protektora profils ar 4-8% lielāku kontaktvirsmu atkarībā no izmēriem un riepas tipa. Lielāka kontaktvirsma nodrošina lielāku stabilitāti un uzlabotu reakciju uz ceļa, ļaujot riepām reaģēt ātrāk un precīzāk.

Priekšrocības 
Palielināta stabilitāte un stūrēšanas precizitāte, samazināta virsmas daļas un sānu daļas dilšana, lieliska stabilitāte līkumos un precīzāka vadāmība, labāka saķere uz sausas ceļa virsmas.

VIRZIENA PROTEKTORA KONSTRUKCIJA

Braukšanai agrā rītā uz mitra ceļa seguma ar efektīvu ūdens evakuāciju peļķēs. Ūdens tiek ātrāk novadīts zem riepas virsmas, samazinot akvaplanēšanas risku.

Priekšrocības 
Zems akvaplanēšanas risks.

KVARCA PLUS SASTĀVS

Sacīkšu protektora gumijas sastāvs, kas nodrošina labāk izkliedētu augsta līmeņa saķeri, it īpaši uz slapjām ceļa virsmām un pie zemām temperatūrām.

Priekšrocības 
Izcila bremzēšanas un paātrināšanas veiktspēja; liela saķere slapjos un aukstos laikapstākļos; mazs nodilums un nolietojums.

4D LAMEĻU SISTĒMA

4D lameļu sistēmā protektors ir sadalīts vairākos blokos, kas palielina saķeri un stabilitāti līkumos. Sistēma nodrošina lielisku sānisko saķeri sniegā.

Priekšrocības 
Lieliska braukšana līkumā uz niega.

ĪPAŠA BORTA LOKA SISTĒMA

Lai nodrošinātu precīzāku braukšanu, pastiprina saikni starp riepu un disku. Tāpat kā saķere starp jūsu roku un stūri, īpašā borta loka sistēma uzlabo vadāmību un garantē izcilu reakciju uz ceļa.

Priekšrocības 
Uzlabota reakcija uz ceļa; labāka stabilitāte un precizitāte.

 

 Izvēlieties Dunlop SP Ice Sport riepas savam auto

Cena: Visi

Nesanāca atrast preci, kas atbilstu jūsu meklēšanas kritērijiem.

Uzticams klientu atbalsts

Nekautrējaties, ja Jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums. Zvaniet mums, rakstiet vai atrodiet mūs Facebook lapā.