Continental IceContact 2

Premium klases ziemas riepas

131,00
gb.

Tehniska informācija

Sezona:
ziemas
Mīkstā sastāva:

Par Continental IceContact 2

Continental IceContact 2 - augstākā veiktspēja uz ledus vieglajiem un apvidus automobiļiem.

Būtiskākās priekšrocības:

  • Uzlabota saķere uz ledus. IceContact 2 riepām ir jauna dizaina radzes. Radžu skaits palielināts par 50 % un tās izkārtotas ļoti vienmērīgi. Pateicoties radžu izkārtojumam, tās vienmēr saskaras ar lielāku ledus laukumu, kas sekmē uzlabotu saķeri uz apledojuša ceļa. 
  • Maksimāla drošība. Pateicoties StudOn radžu fiksācijas tehnoloģijai, Continental jaunā IceContact 2 riepa nodrošina maksimālu saķeri, palielinātu braukšanas drošību un komfortu.
  • Īsāka bremzēšanas distance uz ledus. Bremzējot, IceContact 2 nodrošina ciešu saķeri ar apledojušu ceļa virsmu, tādējādi tiek sekmēta īsāka bremzēšanas distance un uzlabota vadāmība uz apledojuša ceļa.
  • Lieliska vadāmības veiktspēja sniegā. Riepas protektora raksta dizains sastāv no iekšējiem un ārējiem protektora blokiem. Iekšējie bloki nodrošina saķeri ar sniegu, bet ārējie bloki palielina bloku stingrību šķērsvirzienā. Šīs īpašības palīdz uzlabot vadāmības īpašības un veiktspēju sniegā.


Izvēlieties Continental IceContact 2 riepas savam auto

Cena: Visi

1 piedāvājumi

Piegāde plānota trešdien, 8. julijā
Atlikums 4
131,00 gb.

Uzticams klientu atbalsts

Nekautrējaties, ja Jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums. Zvaniet mums, rakstiet vai atrodiet mūs Facebook lapā.