Bridgestone VRX

Premium klases ziemas riepas

83,00
gb.

Tehniska informācija

Sezona:
ziemas
Mīkstā sastāva:

EU apzīmējumi

F
F
72
73

Par Bridgestone VRX

Riepas Blizzak VRX – tas ir labākais, ko Bridgestone ir radījuši bezradžu riepu līnijā. Piedāvājot vismūsdienīgākās funkcijas, riepas ir radītas, izmantojot dažādas japāņu tehnoloģijas, tostarp gumijas maisījumu Multi-Cell Compound, kas, pateicoties mikroskopiskajām porām, nodrošina daudz blīvāku kontaktu ar ledu.  Jaunais gumijas sastāvs spēj  absorbēt vairāk ūdens no ledus virsmas, kas vadītājam sniedz iespēju daudz drošāk izmantot bremzēšanas īpašības.

 

Izcila saķere uz ledus
Neskaitot jauno gumijas maisījumu Multi-Cell Compound, BLIZZAK VRX ietver sevī dažādus tehnoloģiskus sasniegumus, kas nodrošina izcilu vadāmību neatkarīgi no ziemas apstākļiem. Īpaši jaunais Multi-Cell Compound sastāvs ļāvis ievērojami uzlabot vadāmību un bremzēšanas īpašības uz apledojušas virsmas. Savu individuālo Bridgestone testu laikā riepas BLIZZAK VRX ļāva vadītājiem apstāties uz apledojuša ceļa par 10% tuvāk nekā iepriekšējais modelis.
 
Maksimāla efektivitāte sniegā
Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, BLIZZAK VRX riepās tika palielināts šķērsvirziena rievu (šķērsgriezumu) skaits, kas uzlabojis sniega saķeres īpašības starp protektora blokiem, saskaroties ar sniegotu virsmu, un tajā pašā laikā palīdzējis efektīvi pašattīrīties braukšanas laikā.
 
Ilgs kalpošanas laiks
Jo ilgāk tiek izmantota riepa, jo vairāk pasliktinās tās īpašības un jo cietāka kļūst gumija. Protektoram nolietojoties, jaunais Multi-Cell Compound sastāvs veido jaunas mikroporas, saglabājot gumijas maisījuma mīkstumu un nodrošinot efektīvu bremzēšanu ilgā laika periodā. Mēs ar lepnumu paziņojam, ka BLIZZAK VRX riepas saglabā savu efektivitāti 3-4 sezonas.


Izvēlieties Bridgestone VRX riepas savam auto

Cena: Visi

1 piedāvājumi

Piegāde plānota trešdien, 15. julijā
Atlikums 1
83,00 gb.

Uzticams klientu atbalsts

Nekautrējaties, ja Jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums. Zvaniet mums, rakstiet vai atrodiet mūs Facebook lapā.